Konsultacja z doradcą zawodowym

Masz pytania związane z rynkiem pracy, nie wiesz co zrobić, aby zdobyć pierwsze doświadczenia zawodowe, a na myśl o rozmowie rekrutacyjnej ogrania Cię paraliż? Zespół doradców zawodowych Biura Karier UAM pomoże Ci usunąć chwilowe przeszkody oraz zaplanować i wyruszyć na swoją ścieżkę kariery.

Jeżeli:

  • wydaje Ci się, że w Twoich dokumentach aplikacyjnych panuje chaos,
  • poszukujesz (pierwszych) doświadczeń zawodowych,
  • chcesz przygotować się do rekrutacji, a szczególnie do rozmowy rekrutacyjnej,
  • chcesz porozmawiać o tym, jak rozwijać swoje kompetencje,
  • potrzebujesz motywacji do działania,

skontaktuj się z nami i umów z doradcą zawodowym!

Zgłoszenie na konsultację wyślij na adres bkarier@amu.edu.pl Do zgłoszenia dołącz CV oraz umieść w wiadomości następującą zgodę:

Potwierdzam że zapoznałam/em się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Biuro Karier UAM na stronie https://biurokarier.amu.edu.pl/Panel-studenta-i-absolwenta/polityka-prywatnosci oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb doradztwa zawodowego prowadzonego przez ww. biuro.

Możesz także umówić się na konsultację po założeniu konta na naszym portalu kariery (platforma JobTeaser). Wejdź w zakładkę SPOTKANIA - wybierz temat, termin oraz doradcę zawodowego. Poczekaj na potwierdzenie spotkania. Gotowe!

Uwaga!

Konsultacje doradcze oraz FRIS®  prowadzimy zarówno stacjonarnie, jak i online.


Jeżeli chcesz lepiej poznać siebie zapraszamy również na BADANIE STYLU MYŚLENIA ORAZ STYLU DZIAŁANIA KWESTIONARIUSZEM FRIS® wraz z konsultacją.

FRIS® to badanie, które pozwoli odkryć Twój naturalny Styl Myślenia, będący Twoim autopilotem w działaniu. Dzięki wypełnieniu kwestionariusza FRIS® uzyskasz raport, który wyjaśni Ci najważniejsze kwestie związane z Twoim Stylem Myślenia oraz Stylem Działania. Natomiast podczas konsultacji poznasz swoje moce oraz dowiesz się z kim współpracować, aby osiągać założone cele. Pokażemy Ci w jakich obszarach masz szansę radzić sobie najlepiej oraz jak odnajdujesz się w działaniu zespołowym.

Kwestionariusz wypełnisz zdalnie, natomiast konsultację online umawiamy w dogodnym terminie po otrzymaniu raportu. Podczas konsultacji wykonasz zadania na tablicy MIRO i będziemy omawiać sytuacje, w których użyłeś swoich mocy oraz wyjaśniać dlaczego pewne rzeczy są dla Ciebie trudne i zastanawiać się, czy warto w nie inwestować swój czas oraz energię. Badanie Stylu Myślenia oraz Stylu Działania FRIS® jest bardzo przydatne w poznawaniu siebie, po nim żadne pytania o Twoje mocne i słabsze strony nie będą już problemem podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Zgłoszenie na badanie oraz konsultację FRIS® wyślij na adres bkarier@amu.edu.pl wraz z następującą zgodą:

Potwierdzam że zapoznałem się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych przez Biuro Karier UAM na stronie https://biurokarier.amu.edu.pl/Panel-studenta-i-absolwenta/polityka-prywatnosci oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb doradztwa zawodowego prowadzonego przez ww. biuro.

Możesz także umówić się na konsultację po założeniu konta na naszym portalu kariery (platforma JobTeaser). Wejdź w zakładkę SPOTKANIA - wybierz temat, termin oraz doradcę zawodowego. Poczekaj na potwierdzenie spotkania. Gotowe!