Praktyki w Biurze Karier UAM

Wszystkich chętnych studentów do odbycia praktyk w Biurze Karier UAM zachęcamy do zapoznania się z aktualną ofertą praktyki ponadprogramowej lub obowiązkowej.

Jeśli jesteś zainteresowany rozwojem w tematach:

• doradztwo zawodowe i personalne,
  • rozwój kompetencji miękkich,
  • e-learning,
  • grafika komputerowa,
  • przygotowanie wydarzeń, materiałów informacyjnych, szkoleniowych, prezentacji itp.

to czekamy właśnie na Ciebie!

Codzienna praca Biura Karier to realizacja zróżnicowanych projektów. Poszukujemy ludzi z pasją, którzy swoimi umiejętnościami, wiedzą i zaangażowaniem chcą wesprzeć nasz zespół w codziennej pracy lub podczas realizacji poszczególnych projektów.

Biuro Karier UAM organizuje dwa razy do roku Targi Pracy oraz bierze udział w wydarzeniach takich jak Dni Staży, Praktyk i Pracy, prezentacjach Firm na Uczelni, przygotowuje materiały dydaktyczne oraz informacyjne.

W związku z tym jesteśmy zainteresowani współpracą w ramach wolontariatu ze studentami, którzy chcieliby z nami pozostać na okres min. 6 miesięcy, poświęcając na współpracę kilka godzin tygodniowo.